Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paxm

    aktív tag

    válasz PistiSan #4679 üzenetére

    Köszönöm szépen a választ! Nem ez a gond, megpróbálom jobban leírni.Amúgy kettő Nexus 7 2013 van itthon, az enyém LTE verzió, de ua.a jelenség mindegyiknél.
    Recowery-ből wipe-ok után raktam fel egy alap AOSP rom-ot , ennek vannak frissített változatai időnként, amit szintén wipe után kell feltenni. Ez meg is történik , de utána teljesen üresnek látszik a belső sd, de valójában ott van minden(mappák,Titanium , képek, zenék stb...).Úgy működik csak, ha a teljes belső sd-t is wipe-olom, persze előtte kimásolom a tartalmát a gépre(a Titánium mentést nem engedi teljes mértékben másolni, tehát kicsit hiányos), majd így telepítem TWRP-n keresztül az új romot, utána mindent visszamásolok.Csak ez így nagyon macerás!!Ez nem csak nekem gond, ahogy láttam az XDA-n, hanem egy Lollipop bug. Tehát ez a fent említett Terminal-ba beírt sorral orvosolható, mert utána látszik teljes mértékben a belső tartalom újra. A gondom az , hogy nem tudom mi az a Terminal , és hogy kell ezt a műveletet elvégezni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S24, Huawei P30

Új hozzászólás Aktív témák