Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz dnelb #3594 üzenetére

    OIS jó. Oneplus 2-vel hosszú záridőkkel olyan fotókat lőttem, amiről a Nexus 5X álmodhat. Még Open Camera-val sem lehetett. Sajnos az OIS kihagyása nagyon xar lépés volt, és nem is értem, hogy miért lépték meg, mikor a G4-be belerakták. Ugyanazt belerakják már nagyon jó, pedig az sem a legkorszerűbb. Ráadásul a 6P-ből is kihagyták, nem is értem, pedig végre ennél a generációnál már odatették magukat a kameránál, de valahogy ez, meg a 60fps hiánya kicsit visszaveti. A teszt fotókat nem hagytam meg. Az csak arra kellettek, hogy döntsek, hogy melyiket vegyem. LG G4 akkor nagyon magas volt, nem érte meg. Oneplus 2 Omnivision kamerája meg nagyon hektikus volt. Hol nagyon jó képet csinált, hol nagyon xart, ami azért volt fura, mert a Oneplus One-al meg egy jó Sony szenzort használtak. Esküszöm néha jó lenne belelátni a gyártól fejébe, hogy 1-2 váltást mért lépnek meg...:)
    Nem mondtam hogy rossz az esti fotói (eddigi mobiljaimé rosszabbak voltak javarészt), de azzal is tisztában vagyok, hogy az 5X nappal remekel igazán, az estiben már nincs a toppon. De én ezzel együtt tudok élni, ezért is választottam ezt a mobilt most. És egyelőre úgy néz ki, hogy az 5X túl éli a fél évet, pedig annál tovább ritkán van a kezemben mobil :) :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák