Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz zezoka #11139 üzenetére

    Nekem a regi design-t sikerult butykok nelkul es a korabbi kameraval. Sajnaltam, hogy nem volt sehol az uj de a korabban emlitett akcios osztrak 333 EUR aron csak szombatig volt kaphato a ditech-nel, ugyhogy gondoltam mindegy (vegul a MM-ban vettem meg ugyanennyiert "lealkudva" az argarancia miatt, gondoltam szimpatikusabb kesobbi eladasnal a MM garancia). Jobban szerettem volna persze az ujabbat, de ez van, igy legalabb sporoltam kicsit. Alapvetoen szerettem volna megvarni a jovo szerdat, hogy mit mutatnak, de barmi is legyen az, mire kaphato lesz, megint eltelik nehany honap.

    A telefon amugy eszmeletlen :Y orulok, hogy N4 lett. Mindenkinek ezuton is koszonom a segitseget, infokat, tapasztalatokat es mindent. :R Brutalis a 2 GB ram, fel sem fogom, hogy semmire nem kell varni, hogy betoltodjon. Teljesen akadasmentesen teszi a dolgat, pont olyan, ahogyan egy keszuleknek mukodnie kell. Az egyetlen bajom vele az uveg hatlap, persze gyonyoru meg minosegi, de nagyon para.

    A fenykepezo temahoz: Amikor korabban egy kompakt fenykepezogepet vettem, olvastam egy csomo forumot es vegul es masok es tesztek alapjan viszonylag jo Canon-t vettem, amivel neha jo neha botranyosan rossz kepeket lehet csinalni. Szoval mivel en nem ertek hozza, igy nem is latom a minosegbeli kulonbseget (nyilvan egy tukorreflexessel keszult jo kep es egy mobiltelefon kozti kulonbseget azert en is eszreveszek ;] ), ugyhogy kb ugyanugy vagyok vele, mint zezoka. Persze azert jobban orultem volna az uj kameranak, de ez van.

Új hozzászólás Aktív témák