Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #49155328

    törölt tag

    válasz biker #49 üzenetére

    Köszi !

    Nem kell berakni semmit mert maga a sérv ami kiszakadt tehát azt úgy is kikaparták volna csak mivel kiszakadt így nyomta az S1-es gyököt. Ezért is maradt meg a zsibbadás a lábamban.
    Nekem azt tanácsolták hogy az első hónapban (2 hét nem ülés után) ne nagyon üljek max klotyó meg gyors kaja. Három hónapig emelni sem szabadott semmit sem, hajolni 2 hónap után lehetett előtte napi egy hajlító mozdulatot kellett elvégezni. Meg a laza gyógytornát kellett csinálni.
    -
    Hévízre a háziorvosodtól kell kérni beutalót aminek a felét kitölti ő, a másik felét meg az az orvos aki megoperált vagy az arra jogosult főorvos.
    Utána elküldöd a papíron szereplő címre kb. két hét után kapsz egy levelet amiben lesz egy határozat és egy igénykérő lap.
    A 3 hét alapellátás (kezelések,alap hotel (közös fürdő;no TV;no Hűtő), 3x kaja) ingyenes.
    Érdemes napi 2000HUF napi felárat fizetni a saját szobáért amiben van zuhanyzó,tv és hűtő.
    De állítólag az alap hotel is baromi jó. De lehet szobát napi 20k-ért is választani ! :D
    Utána visszaküldöd és majd 1 hónapra rá kapsz egy időpontot hogy mikor mehetsz.
    Mivel a frissen műtöttek előnyt élveznek és van olyan opciós lehetőség is hogy vállalod a 48 órán belüli behívást is, így nagyon gyorsan be lehet kerülni.
    Nekem kb. másfél hónap alatt lett helyem, de hallottam már olyat is hogy valaki 1 évet várt míg bejutott.
    Szóval hajrá !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák