Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz nemethkitti #2230 üzenetére

    Szia Kittii! Én 2003 óta szedem a tramadolor készítményű orvosságot. Először a Tramalgic-kal kezdtem, aztán évek alatt elértük 200mg-os Tramadolort. Az én orvosom se nagyon izgatja magát, hogy lesz-e következménye, bár szerinte kevesebb toxikus anyagot tartalmaz, mint az Algopyrin. Én is megpróbáltam egy ideig pozitívan állni a dolgokhoz, ez egészen a harmadik műtétig tartott. Mikor 2011-ben közölték, hogy csavarozni kell, határozott nemet mondtam, teljesen 3 évig bírtam. Közben csak vissza kullogtam, hogy jó akkor essünk túl rajta, mert nagy fájdalmaim voltak és már mindent bevállaltam volna, csak jobb legyen. Erre az orvos megkérdezte, hogy: Ki mondta, hogy műteni kell? Ő nem lát semmi olyat, ami indokolná a fájdalmaimat. Na ekkor voltam Nála utoljára. Aztán ajánlottak egy budai idegsebészt, magánúton felkerestem és ki volt akadva, hogy miért nem műtöttek már meg? De Ő se ajánlott semmi mást. Valahol olvastam, hogy a kórházak nagy pénzeket kapnak a műtétek után. Most már nem tudom vissza csinálni, de ma már ennyi vélemény olvasása után, körbe járnám a dolgokat. Persze ezzel úgy van az ember, hogy bízik az orvosban, hogy nem csinál olyat, ami elkerülhető lenne. Nem beszélve a maradandó károsodásokról. Látod itt van Biker, Neki is 2 műtétje volt és most megint zsibbad a lába. Bízom benne, hogy sikerül elkerülnöd a második műtétet. Szép napot kívánok és fájdalom mentes napokat! :)

Új hozzászólás Aktív témák