Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz biker #1057 üzenetére

    Fekszek- sétálgatok kicsit- fekszek ennyi a napom. Kicsit többet akarok rögtön fáj, erő kimegy, görcsöl, bizsereg, vegetatív funkciók zavara. Elég annyi hogy pisiléskor megfeszítem a hasfalam és már bizsereg meg zsibbad is ezerrel mindkét lábam. A nyakam tűrhető, hátam közepével is elvagyok ha pihenek. De ha görnyedni próbálok vagy fölé hajolni valaminek, rögtön beáll az egész gerincem végig.
    Idegsebész szerint nem indokolja semmi a tüneteimet (?) a neurológus szerint már csak az önmagába indokolja a tüneteket hogy háromszor voltam ugyanott szétszedve, ebből kettő elég durva beavatkozás (a fixálás). Ehhez még hozzájönnek a műtétek okai (kiszakadt, összecsúszott, eltört) amik szintén nem múlnak el nyomtalanul, főleg hogyha későn műtenek. Mert bénulással, stb.-vel járó gerincsérülést, idegi károsodást 24 órán belül kellene műteni hogy ne maradjon vissza károsodás. Minden műtétre heteket vártam és én soron kívül mentem (!). Az idegsebész azt tanácsolta kerüljem azokat a mozdulatokat, amik a fájdalmat provokálják (akkor mit csinálja?). A neurológus az mri-t olvasva azt kérdezte: és az idegsebészem szerint nem kell műteni semmit ezen a gerincen? Mondom: nem volt róla szó, akartam kérdezni hogy mire gondolt de rögtön terelt.
    Leszázalékolást írom pü-be.

Új hozzászólás Aktív témák