Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulli

    újonc

    válasz biker #2613 üzenetére

    Szia! Sziasztok!
    Új vagyok a fórumon, ma olvastam végig a topik egy részét.
    2 nap múlva lesz 4 hete, hogy műtöttek kiszakadt porckorongsérvvel az OGK-ban (Hoffer főorvos úr).
    Kérdeznék Tőled, látom, sajnos, profi vagy a témában...

    Sebgyógyulási zavarom volt, ezért még mindig bennem van a varrat, és kaptam kemény antibiotikumot. Ma ki kellett cserélnem a kötést, mert elcsúszott. Láttam a tükörből, hogy egy nagy pukli van a varratnál. Ez vajon még belefér? Nekem ez volt az első műtétem, a panaszaim is igazából csak fél-háromnegyed évesek mindössze. A gyanúm az az, hogy nem csak lumbálisan vagyok érintett, mert a nyaki gerincem körül is hasonló problémáim vannak. Az már korábban (2 éve) jelentkezett, de a reumatológusom injekciókúrája és az UH+fiziko akkor tünetmentessé tett. Félek, h lesz még műtétem, mert érzem, h ott sem tökéletes a dolog. Fogadtam házhoz kijövős , jó(!) gyógytornászt (falun lakom), igyekszem eljárni majd úszni, és visszatérni a 3 szülésem előtti (57kg) súlyomhoz, de nem tudom, hogy mit tehetek még, hogy vissza tudjak térni a régi életemhez, amiből a lényeg a háztartás-gyerekek-munka lenne, extrák nélkül, mert az addig sem volt? Max. jobban fogok figyelni magamra, többet mozgok és irányítottan. Segítségem nincs a férjemen kívül, úgyhogy nem könnyű.:((((
    Hogy vagy most? Ha jól emlékszem az olvasottakból,'13-ban műtöttek? Bocs, ha összekevertem valamit.
    Tulli

    http://balkanigerle.wordpress.com/

Új hozzászólás Aktív témák