Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foxi01

    újonc

    Sziasztok!
    Tegnap bukkantam rátok, és nagyon örültem, hogy ebben a témában is van "közösség".
    Én lassan 21 éve nyűglődöm, küldtek már műtétre, de még nem műtöttek.25 évesen kezdtem, azóta folyamatos a fájdalom....hol erősebb, hol gyengébb, de állandó társa az életemnek.
    Sajnos az idő múlásával(ezzel csak szépen akartam kifejezni, hogy öregszem) egyre csak rosszabb, most már pár éve a derekam is beállt a sorba, na meg a fejem....Az ideggyógyász szerint a nyaki sérvtől fáj a fejem, az idegsebész véleménye pedig, hogy attól kizárt.....
    Kétszer hülyítettek be a Hegyaljai úti gerincközpontba, egyszer eltévesztették az időpontot, 2 órát vártam, mire kiderült, hogy majd csak 1 hónap múlva kell jönnöm.A következő alkalomkor már az egész délutánt ott töltöttem...nem működött a röntgen, bár fogalmam sincs minek az ilyenkor, amikor az ember viszi az MRI-ét.Nagy kegyesen végre fogadott, szinte rám se nézett , valamit lapozgatott, nézegetett (tuti fotografikus memóriája van, mert olyan gyorsan nem lehet olvasni mint ahogyan ő), aztán kijelentette hogy a fejem nem fájhat a sérvtől, van még egy pici folyadék, addig nem műt meg, várjak, és tornázzam, viszontlátásra....3 perc volt kábé.Azóta nem voltam orvosnál....Mikor már mozogni is alig tudok, akkor beveszek egy marék fájdalomcsillapítót és elmerengek, hogy jaj de szép az élet, még 20-30 évet élhetek ilyen fájdalommal.Elnézést hogy ilyen keserűre sikeredett.Azért a többieknek kitartást kívánok, és hogy gyógyuljanak meg.
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák