Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Xaels #36 üzenetére

    Ezt én is néztem. Ha a csend a lényeg, akkor egy passzív tápegység és minden meg van oldva. Nekem egy Seasonic 460 platinum van passzívban éssok játék után is hüsi a felülete, nekem ennél soha nem kell rosszabb táp. Ami meg erre a gépre lett költve, bőven kijött volna egy ilyen. Az meg tapasztalataim szerint a legnagyobb baromság, hogy egy (minőségi) passzív tápegység megsül a házban. Igaz hogy ez a Sea tápom platinum hatásfokú, de az ezelőtti FSP ZEN 400W-osom is tökéletesen kényelmesen érezte magát zárt házban. Mondjuk ehhez egy jól kialakított szélcsatorna is kell.

    +
    Látom itt is repkednek a százasok a tápegység teljesítményeknél. Annyi javaslat, hogy ha egy VGA-s géped van intel proci mellett és nem különösebben akarsz tuningolni, de még talán az is belefér, egy 460W-os tápegység lazán elég mindenre! Nem kell 500-600-700W-os dögöket venni, mert ez is nettó hülyeség.

    A ház választás meg relatív, de ha a csend fontos, soha nem választanék üveg oldallaposat, mert az mindent csinál, csak nem izolál.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz #29810176 #86 üzenetére

    Kicsit vicces a helyzet, mert nekem is rögtön ez jutott a cikkről eszembe, hogy faszásan önfényezés ez. Mint amikor egy társaságba bejön egy új arc aki a társaság érdeklődési körét érintően mindenből a legjobb van neki, a legmodernebb vagy az se, de van lehetősége válogatni. Kutyát nem érdekli, de ő akkor is megossza mindenkivel. Na de, nem akarok itt ugatni.
    Itt a cikkel talán annyi a baj, hogy semmi különlegessége nincs a fejlesztésnek, nem tett semmi kiemelkedőt a gépe érdekében, mindösszesen volt pénze hogy vásárolgasson össze vissza. Egy ilyen írás akkor érdekes, ha van valami apropója, szövevényes a történet esetleg tud moddingolni, jó barkácsolásban, de itt nyomokban sincs ilyen esemény. Így nekem is csak ilyen önfényezés, indokolatlan rongyrázás hatása van.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák