Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blash

    tag

    válasz mcs #14 üzenetére

    "Csak létezik a Trust GXT 280-nál is borzalmasabb ár-érték arányú billentyűzet."

    Talan tavaly vagy tavalyelott tavasszal vettem egy ilyen Trustot 8 ezer korul a teszkoban, s annyira nem szar. Egesz halk, halkabb mint a szetgepelt gumimembranos Logitechek, foleg annal, amit egy kulon alapra rogzitettek a gombokat. A gombok teteje sem kopott me'g fenyesre. Az M betu atlatszo resze kikopott vagy inkabb a belseje, bekapcsolt vilagitasnal latni, hogy szet van folyva az M.

    Elotte jo sokaig nezegettem a billentyuzeteket, de nem talaltam olyat, ami halk, vilagit (sotetben neha nem latom, hogy mi hol van, feher billentyuknel eleg volt a monitor fenye, de feheret is alig kapni), legyenek kulon hangero allito gombok, jobb oldalt alacsonyabb capslock, szeles backspace es legyen context menu gomb, ne ertelmetlen win gomb letilto gomb. Persze jo lett volna PBT kupak, meg egy plusz gomb a hosszu i-nek, de ilyet mar tenyleg nem talaltam ertelmes aron. Pedig kompromisszum kesz lettem volna az enterrel, mer az nem zavar, ha nem dupla magas. Amcsi kiosztasu HP noti billen megtetszett, hogy konnyebb elerni.

Új hozzászólás Aktív témák