Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tegbashar

    tag

    válasz HoldChore #50 üzenetére

    Nem teljesen értem, hogy mi a gond nálad, de az alábbiak miatt valószínűleg csak valami beállítási problémád van.
    Tegnap raktam össze egy 10600k+3060ti rendszert, amit a tulaj 49'LG nanocell tv(igen, nem elírás)-vel használ. Ami ugye sajnos freesync-es.

    Horizon-al kipróbáltuk mit tud. A játék induláskor (kb 10 perc alatt) felmérte a rendszert és 1280*1024 felbontáson maximális beállításokat ajánlott.

    20-25 perc röhögés után felcsúszkáztam 4k-ra és minimumra tettem AA-t, lecsaptam a vsyncet. Más beállításon nem változtattam. Sok türelmem nem volt a próbálgatáshoz, de kb negyed óra alatt egyszer sem volt olyan, hogy 70 fps-alá esett volna.
    Nagyon szép volt a látvány, de mikor a TV-n a tulaj bekapcsolta a HDR-t a TV-n akkor azt hittem lehidalok, akkora javulást hozott.

    Hangsúlyozom, nem nevezném tesztnek ezt a manővert, magam nem vagyok FPS örült gamer. Bár itt követem a teszteket, ennél több tapasztalatom nincs a témában.

    Ami számomra a lényeg, most hívott a tulaj, egész este tolta, FPS kicsit sem esett visszább, elégedett.
    És ez a 3060ti ~180k körüli áron lett véve, szerintem éri a pénzt.

Új hozzászólás Aktív témák