Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz távcsőves #375 üzenetére

    1. A top VGA nyilván fontos, ha annyira követed az írásaimat láthattad, hogy már vettem egy 3090 - et, csak éppen baja volt, másikat meg nem tudtak adni, ezért elálltam a vásárlástál.
    Jelenleg nem veszek másikat, mert egyrészt nincs, másrészt meg nem akarom hetente visszaküldözgetni mint anno a 2080 Ti - ket. Ráér jövőre is, amikor helyreáll a rend.
    2. Sosem voltam fps vadász, mindig is arról írtam, hogy a 60 fps elég, ellenkező esetben nem 4k - n játszanék. Most sem akarok többet, csak az legyen meg stabilan, persze ha többet fog tudni már az újabb gen. ám legyen, arra is fel vagyok készülve.
    3. A 9900k - nál erősebb proci teljesen felesleges 4k mellé, mondhatni sok is, így feleslegesen nem cserélem le, abszolút meg vagyok vele elégedve.
    UI: AMD fórumokban mi nem fogunk már találkozni, max. egy esetben, ha netalán vennék, de erre nyúlfarknyi az esély. Viszont jó lenne, ha nem jönnél majd kötekedni az Intel, Nvidia fórumokba, mert az meg nem a te világod, ugye jól tudom? Más kérdés persze, ha netalán te is vennél bármelyikből, mert rájönnél, hogy azért mégis csak a zöld oldal a nyerő ;]
    További szép napot innen a házi karanténból (sajnos), szerencsére már csak vasárnapig.

Új hozzászólás Aktív témák