Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Lenry #33827 üzenetére

    Pontosan. Igaz másfajta autókkal szoktam látni, de tény, hogy ott is ez megy.
    Sőt, nagy néha még hobbi szinten is ezt látom, de mivel én nagy amerikai autó fan vagyok (elsősorban 1932-1996) azt szoktam mondani, hogy ülj be egy amerikaiba, majd utána egy 10 évvel későbbi európaiba, és megfogod érteni :D Ha nem, akkor meg nincs miről beszélnünk. Kicsit olyan mint nőkről és zenéről vitatkozni, mindenkinek más az ízlése, és úgysem fogod meggyőzni az igazadról.
    Illetve saját példán láttam, hogy ez valamennyire működik de pl zene esetében, a trance-t úgy kedveltem meg, hogy haver kocsijában mindig az szólt, és sokat hallgatva az is elkezdett bejönni. Valamennyire nőknél is működik ez, de alapvetően ez a két téma az, amit nem szoktam erőltetni egy vitában, sőt az utóbbiban még örülök is, ha eltér a véleményünk, nem szeretem a konkurenciát. ;] (gondolom mindenkinek megvan az mikor haveroddal ugyanarra a nőre hajtotok)
    Sőt (bár kicsit másabb de) az orosz-ukrán háború kapcsán is tapasztalatam, hogy vannak megdönthetetlen álláspontok, és ha te nem azzal értesz egyet, akkor te "ellenség" vagy, még akkor is ha amúgy nézzél már magadra, X éve haverok vagyunk, pl együtt dolgozunk stb. Egyetlen olyan embert ismerek akivel ezt tudjuk "kezelni", bár ha iszik imád előhozakodni a témával, és olyankor hallgatom, hogy a bnzi nyugat ukrán nácikat támogat, és az oroszok csak azért nem nyertek még, mert az oroszok előbb kimerítik a nyugatot stb. Ha közlöm vele, hogy gomba, akkor én a nácik és a melegek pártján állok, sőt én is mindkettő vagyok (bár ezt általában a neten random emberektől is megkapom, ha nem értek egyet velük)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák