Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.Kaufmann

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hcl #30581 üzenetére

    Én egyszer VNC-vel "klónoztam" monitort, mert az adott irodai gépen nem volt még egy csatlakozó, és gyorsan meg kellett oldani, hogy második monitoron követhesse az újonc a betanítást. Azért ciki, hogy ennyire nem előrelátóak, pláne ha elektromos karbantartásért felelősek :( .
    Régi munkahelyemen se volt egy polihisztor a villanyszerelő, de azért használta az agyát és kérdezett.

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #30581 üzenetére

    ON? Itt csak én szoktam ON-t írni néha :D :(

    Ticket : Ebből azt feltételezem, hogy a munkahelyen történt. Mivel nem tértél ki rá külön, ezért feltételezem munkaidőben. Mivel a ticket nálad landolt - és nem tértél ki külön rá - valószínűleg a te dolgod volt.
    Miután a végén nem tolt se a user, se a vezetőség, hogy annak a TVnek már tegnap mennie kellett volna, így tényleg nem értem mi az ON ...

    Ne vedd nagyon kötekedésnek, de megint egy "munkaidőben meg kell mozdulnom és csinálni valamit, a userek meg hülyék" post, amit újabban már átgörgetek, mert kezd elegem lenni belőlük. De hogy ez ON?
    Ez olyan mintha beírnám, hogy "munkaidőben a fönököm megkért, hogy lássam el a munkakörömet, hát nem úgy hülye ahogy van??? :Y "
    Ha pedig úgy érzitek, hogy minden munkahelyi feladat után ide kell írni (de legalábbis gyakran), akkor azt javaslom, hogy ne csak munkahelyet de szakmát is válasszatok másikat, mert valójában gyűlölitek a munkátokat...

    Tényleg, nem sértésnek szántam a dolgot, de mostmár nem tudtam mellette elmenni. Remélem azért nincs harag :)

    BTW, nagyon erősen érik ide egy story ... És igen, új névvel, szóval a (vér)frissítés is meglesz.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák