Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz totron #30445 üzenetére

    abban a formában hagyom a dolgot, hogy továbbra is szabin vagyok és ez így is marad még két hétig.
    aztán hátha tanulnak belőle (mondjuk erre nem tennék nagy összeget :D )

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • net84

    őstag

    válasz totron #30445 üzenetére

    ...nem véletlenül nem neveztem nevén a gyereket.
    Hidd el, android (2010 óta, előtte Win CE / Win Mobile) pártiként nehezen láttam be, hogy ez csak az ios alatt fog működni. Le is teszteltem minden irányból. Legfrissebb app, legfrissebb droidon, régebbi droidon, nem a legújabb ios alatt, majd a legújabb ios alatt. Sajnos be kellett látnom, hogy amit használni kell abban most elvérzik - ha a kényelmet és az automatizmust is szem előtt tartom (az értesítések volt a legfontosabb, de a hitelesítésekbe való berohadás sem segített megtartani a droidot). Küzdöttem hónapokig ellene, de reszelni, hegeszteni már nem szeretek (max a vasat, de nem a mobilok op. rendszerét) - elég nekem melóban a PC környezet nyüge-baja.

    #30440 hcl - minek a csillagtérkép? Fent vannak az égen, csak fel kell nézni :DDD Ha meg nem látszanak, akkor meg úgyis mindegy.
    Térképre google, gmail-re google, fényképek google fotók-ba mentődnek, a Apple Mail appa vállalati levelezéshez tökéletes IMAP beállítással. Többre nem is használnám. A naptár lett vegyes, mert a google naptára ios alatt nekem kevésnek tűnt, így most az ios gyári naptára van összeszinkronizálva a google-al és a kettőt vegyesen használom.

    "Mondjuk az első dolog, amit bármin kilövök, az a minden adat szinkronizálása" - kezdek rászokni arra, hogy nem engedek letölteni szinkronba bármit, de értesítéseket kérek róla. Így látom, hogy kell valamit kezdeni egy adott app-ban, de csak az eszik tárhelyet, forgalmat és sávszélességet, amit éppen én szeretnék...és csak addig, amíg szeretném.

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák