Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Intelligencs #26108 üzenetére

    ez egy cég. nem egy fős vállalkozás.
    abból élnek, hogy műanyag ablakokat gyártatnak és építenek be a megrendelőknek. Nem kis cég.
    Elfogadom, hogy lehet olyan ember, aki elég jó szakember ahhoz, hogy megtartsák akkor is, ha nem tud kommunikálni a vevővel.
    A kérdésem az, hogy ebben az esetben miért nem az ügyfélmanager gizi hívott fel, akit egyébként a "prímasegg" feliratú skatulyába raktam?

    majdnem egy másik igét írtam a raktam helyett... de az túl explicit lett volna, és nem is igaz... ;]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • KROK640

    veterán

    válasz Intelligencs #26108 üzenetére

    Introveráltként kész csoda, hogy van csoport xD
    Nekem barátnőm épp az ellenkezője. írok neki pár sort (főleg az elején volt fura ez), és elolvassa, majd 1-30 percen belül felhívott telefonon és elcsirippelte ott a választ :)

    Egyébként ezek, akik félnek telefonálni, megfigyelésem szerint idegen nőkhöz ismerkedési céllal pláne nem mernek odamenni élőben. Inkább fogadásokat veszítenek, de akkor sem. Rettegnek odamenni egy idegen csajhoz, bármennyire is tetszik nekik.
    nekem egy időben olyan munkám volt, hogy cold hívásokkal kellett értékesíteni, akkor azt mondtam, hogy ha ezt megtudom csinálni, akkor bármilyen civilben megismert csaj és megkapott számát felmerem hívni. (meg is tettem, jópár randim lett belőle --- sőt megszűnt az a hozzáállásom, hogy megadta a számát, most jól állok, ne rontsam el egy szar telefonálással --> hiszen azért adta meg a számát, mert várja, hogy felhívjam)

    Na, de hogy mindezt egy cég képviseletében egy ablak csere miatt és nem egy leendő randipartnernél a randi egyeztetése miatt teszik, az számomra fura :Y Hogy jutott akkor eddig?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Intelligencs #26108 üzenetére

    Tök oké, én is rühellek telefonálni (hasonló dologtól szenvedve), pláne, ha engem hívnak, de akkor miért telefonon hívja az ügyfelet? Gondolom van egyéb elrhetősége is bambano-nek.
    Meg azért na. Felnőttkorára az ember általában megtanulja kezelni ezt, mert van hogy muszáj.

    Illetve sokaknál látom, hogy nem szorongásos betegsége van, hanem beleszarós :D Addig rinyál valakinek, amíg el nem intézi helyette.
    Speciális eset azok a userek, akik felhívnak, hogy a izében kéne segíteni. Na most a izé nem a mi dolgunk, tehát menj a helpdeskhez.
    Jaj de azt ő nem meri.
    Miért b+, engem mertél?! :D

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák