Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dingdongkng

    tag

    válasz hcl #17164 üzenetére

    Olyan safe mode ami "vga" módban indította volna az OS-t szerintem nem volt. Anno volt pár gép ami olyan volt, hogy boot után nem volt kép, csak színes négyzetek, és szintén ubuntu fórumokat olvasgattam a VGA mode boot után, de semmit sem találtam.

    Direkt leírtam hogy mi volt a konkrét eset, a hw keresésről. A WLAN kártya kapcsán napokig szoptam 2011 fele tuti nem lehetett megoldani. Persze ez is egy olyan dolog hogy MÁR nem tudom letesztelni. Ha a dell 5470 trackpointjára valaki tud okosat mondani, hajlandó vagyok újra megpróbálkozni a dologgal. Ezzel arra akarok rávilágítani, hogy az a tapasztalatom, a linux-al, hogy:

    a, mindenkinek kiváló, csak nekem szar mindig minden. -> ezt mondjuk magyarázhatjuk azzal, hogy hülye vagyok az OS-hez

    b, az a tapasztalatom, hogy a jelen gondjai kapcsán olyan nagyon solid tanácsot nem szoktam kapni, a múlt problémáira pedig annál inkább. Mármint most ez a dell trackpoint idegesít. És amikor 2-3-4 év múlva ez a gép sem lesz meg, hallgathatok kiváló tanácsokat azzal kapcsolatban, hogy "nem, nem az tök faszán működött". És akkor az én szavam van az övé ellen, hogy valójában lófaszt.
    De mindegy majd egyszer talán...

    A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák