Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.Kaufmann

    addikt

    válasz hcl #15937 üzenetére

    Na igen, annyian matricáznak annyi féle tápot (is), állítólag kodegányból is voltak minőségi beles darabok.
    Vagy pölö most a főoldalon az állítólag lengyel-kínai angolos nevű GoodRAM. Mondjuk a DobraPamięć nevet én is inkább angolosítanám ;]
    Vagy mondhatnám a kedvencemet a kék nagycicust, akik magyarok voltak, de nem bírtak volna tablet firmware-t küldeni :W (tippem szerint nem is nagyon tudtak volna, mert talán ők se tudták, mit rendeltek átszitázva a saját nevükre ;] , ugyanolyan külsővel és tudással kismilió féle hw változat volt, attól függően éppen, mit lomtalanítottak mások és építhettek bele a kínaiak. Az enyémben a Wifi látszatra egy burkolatától megszabadított Wifi mini stick volt ;] ), holott pl a szintén magyar Alcor-nál (vagy MyAudiónál?) letölthető volt a legtöbb tablethez az FW csak az épp nem volt ákciós a hülyeboltban :W Amúgy amíg működött, filmlejátszás ment, Fruit ninja ment, csak az akksiidő és a böngészési élmény nem volt combos.

    [ Szerkesztve ]

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

  • opr

    veterán

    válasz hcl #15937 üzenetére

    Megmondom őszintén, halvány fingom nincs, hogy a miénk melyik. Működik. Drága. De mivel annyira keveset nyomtatunk, hogy nagyon, viszont így is tökéletesen működik, elégedett vagyok vele teljesen. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák