Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batyuska100

    senior tag

    Kb egy hónapja volt, egyszercsak hív az egyik haverom, akit 1. osztály óta ismerek, hogy az öccse nyomta a Májnkráftot és valami elfüstölt a gépben.
    Na mondom ezek vehetnek új gépet. (bár ilyen egyszerű lett volna)
    Azt mondja hogy menjek át, mézzem meg, mert ugyan abban az utcában lakunk.
    A probléma az volt, hogy az alaplapon 4 tűs csatlakozó forrasztása kiolvadt, a csatlakozó fele már nem volt meg, mert szétolvadt. De a gép tulaja azt kérte, hogy adjak nekik egy új tápot, mert az a probléma, ezért elmagyaráztam, hogy mi igazából a probléma.
    Erre ő azt felelte, hogy neem neem az már úgy van egy éve.
    Ezután elhoztam hozzám a gépet (nagy nehezen, mert azt akarták, hogy ott csináljam meg forrasztó nélkül)
    és szétbontottam.
    Egy rossz alaplapról leforrasztottam a csatlakozót, de a forrasztás már nem volt jó, ezért csak kábelekkel tudtam visszakötni.
    Előkaptam a szekrény aljából egy rövidke hangszóró kábelt, mert az jó vastag, és visszaforrasztottam.
    Azóta rendben működik a gép, megköszönte de azért mondta, hogyha bármi baj van legközelebb is engem hívnak. Nem mertem semmit mondani, de magamban mondtam, hogy: menjetek a 3,14csába többet nem csinálok meg barátnak gépet, csak családtagnak.
    Azóta számot váltottam, de az se segít, mert személyesen keresnek fel :W

    Halkan hozzáteszem, hogy büdös dohányos gép volt, tele porral meg kosszal, legfőképp ezért ment ennyire el a kedvem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák