Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Littoral

    aktív tag

    válasz koby11h #4207 üzenetére

    Nálam - mint tanúnál - a vonatozásos sztori:
    Jó ismerős, közel a negyvenhez, feleségül vette volna a hölgyet, aki szintén hasonló korú, szinte, hogy már túl is a negyvenen. Csak mi lettünk volna a szertartáson (polgári): az ifjú pár, és én az asszonnyal, mint tanúk. Egyik városból a megyeszékhelyre indultunk egy szép, ködös és hűvös - talán - novemberi napon, az én autómmal, az én vezetésemmel. Az út harmadánál elkezdett rángatni a motor, de aztán kicsit helyreállt. Félúton - előzés közben, akinek ez mond valamit, a héti csárda előtt - egy k. nagyot robbant valami a motortérben, amitől megszűnt a motor, lassult az autó, majd egy útszéli vendéglő parkolójába szépen bevitorláztunk. Nos, a dugattyú hajtókarja kiütötte a blokk oldalát (rohadt nagy baj), egy szabálytalan lyuk keletkezett ott, a kocsi onnantól 0% rendelkezésre állással volt jelen. Kiszálltunk, megszemléltük a végeredményt, és konstatáltuk, hogy ebből ma nem lesz utazás. Miután taxit hívtam a vendéglőből (akkó' még nem voltak mobiltelefonok), azt mondtam a reménybeli új embernek: "Ez Isten keze, vagy valamelyik testrésze! Ne-vedd-el!"
    Elvette.
    Vonatozás csak hazafelé volt, mi ott maradtunk a sérült járművel.

Új hozzászólás Aktív témák