Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Top cat #32070 üzenetére

    "Ez mindig talál valami madarat? ;] Csak akkor kapná vissza a pénzt, ha visszaküldi a procit."

    Jaja, komolyan kezdem azt hinni, hogy az ő világában tényleg létezett 1080Ti 20 ezerért a legnagyobb kriptoláz idején is.

    Nem tudom, ez valami új divat lehet, először amikor a szomszédot verték át a hamis VGAval, akkor láttam ezt a vissza se küldje csak visszautalják pénzt és kész (mondjuk akkor durván covid lezárások kellős közepén voltunk). Aztán egyre gyakrabban látom ezt, hogy nem is kell neki vissza a termék, csak árat visszautal és annyi. Ennyire félnek a negatívtól?

    Ok, egyik oldalról jogos, hogy minek fizessen még egy postát aztán ott legyen neki lomnak? De pont egy CPUnál (ráadásul személyes átvétes volt, tehát postaköltség sem játszik), már csak a mérete és "egyszerűsége" miatt is visszakérném, ez nem egy HDD, hogyha rosszul néz rá is vége van.

    Épp az előző komment írásakor írt rám. Érdeklődött, hogy mennyit ér a régi procija (I5 2400), aztán fájt neki mikor közöltem, hogy 2000ft :D

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák