Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #30668 üzenetére

    Na igen, de a cím alapján az ember azt várná, hogy munkaidőn kívül vagy a család vagy hasonlók kéri a dolgot tegnapra. Igazából már unom, hogy mindig az a poén hogy "jó hülye a user". Mondjuk lehet csak az irigység beszél belőlem, mert én általában ingyen szívok a hülyékkel. :(

    " cím dedikáltan egy direkt minél abszurdabb valami" - tuti, hogy teljesen más világban élünk! Az én környezetemben sajnos ez egy teljesen reális elvárás. :(

    Én nem örülök neki, hogy lesz ide egy történetem, pláne, hogy igyekeztem merőben másképp kezelni mint a korábbi eseteket, és úgy tűnik, hogy ígyis menthetetlen odasikalnak az események, hogy itt lesz ontopic.

    "Honor V20 akkucsere itt" - jézusom elbhasztam 12 percet az életemből, lebontja a fél telefont, és az akksit végül ki sem cseréli! Egyébként az egy dolog, hogy szétbontom szegény telót, de ha nincs másik akkum akkor mindegy :(

    "Meg amúgy ez vastagon nem mesterséges avultatás, hanem nagyjából a gyártó döntése." - ugyanaz. Az utolsó jó frissítés 2015 decemberében jött rá, attól még sokkal jobb lett. Utána egy darabig semmi, majd elkezdtek jönni azok amik szépen lassan degradálták. Eleinte csak lassították, de az utolsó előtti frissítésnek köszönhetően pl a weboldalak fele már meg sem jelent. Az utolsó frissítés még a navit is lekapcsolta. A végére gyakorlatilag egy olyan fényképező gép amivel még lehetett telefonálni és már kb semmi másra nem volt jó. Nem tudom minek kellett tönkretenni, máig teljesen jó telefont lett volna nekem. De pont emiatt kellett új telefont vennem (és ennek köszönhetően is szándékosan kerültem a Nokiát, amit korábban imádtam).

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák