Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    Egy kis Tivadar update :
    Múlt csütörtökön megkerestem és említettem neki, hogy kellene még a maradék pénz amivel lóg. Magyarázkodott egy sort, hogy szombatra meglesz, ha nem akkor vasárnapra tuti.
    Eltelt a szombat, a vasárnap, a hétfő, és a kedd is, nem történt semmi.

    Tegnap azaz szerdán késő délután Tivadar pont itt volt a ház előtt. Lementem hozzá. Rögtön tudta miért.
    Mondom neki, hogy hát kellene a fent maradó pénz, erre :

    Tivadar : hát pénteken fél 2ig dolgozok.
    Én : (nem ezt kérdeztem, hanem hogy mikor tudsz pénzt adni... ) Akkor 2-re várom a pénzt
    Tivadar : Hát olyan 4-5 óra fele...
    Én : jó, akkor 4 és 5 között várom a pénzt
    Tivadar : jó, akkor 5 után hívlak, hogy mikor tudom vinni
    Én : NEM! 5-re itt legyél a pénzzel!
    Tivadar : Jól van, igyekszem.

    Ezzel vissza feljöttem.
    Majd ma még dél sincs, hív messengeren.

    Tivadar : Változott a terv, mert volt egy kis kiadásom, meg a Providentet is fizetni kell
    Én : Hát nehéz az élet... De ehhez mi közöm? (Csak nem elakarja megint halasztani a fizetést?)
    Tivadar : Hát, hogy péntekre nem tudom a pénzt, csak szombatra.
    Én : Mondom jó, legyen az, hogy MOST szombat délután 5-re itt vagy a pénzzel.
    Tivadar : Hát az 5 órát nem tudom... de neked úgyis vasárnapra kell nem? Vasárnap este vinném, akkor...
    ÉN : NEM... Szombatra kell, szombat 5-re itt legyél vele. Szevasz.

    Tegyék meg tétjeiket uraim... de szerintem vasárnap sem fog megérkezni a pénzzel.
    Pedig már több mint éve és lassan még egy hónapja lóg... Pedig hajlandó lettem volna segíteni neki, hogy ő is megkapja attól a pénzét aki neki tartozik (minden tőlem telhetőn felül teljesíteni egy picikével :D ), de ilyen hozzállással...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák