Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #15922 üzenetére

    Nekem jó volt venni, amíg jó volt.
    Ugyanis eleinte rengeteget nyomtattam vele screenshootokat játékokból (arra max minőségen nem volt rossz) poszternek/képeknek a szobám falára, (Rail Road Tycoon 2 kifejezetten látványos tudott lenni megfelelő beállítások és nagyítás mellett) meg nyomtattam másoknak is. Aztán elkezdett kihagyni a sárga, utána a színek furcsábbak lettek. Na, akkor rájöttem, hogy nem lesz jó, mert fogyik a festék, és kell szöveg nyomtatásra is, szóval nagyon durván visszavettem. Aztán kiment a fekete, akkor jöttek a kékben, lilában, pirosban nyomtatott szövegek. Aztán mikor azokkal is kezdett gond lenin, fekete meg nem volt, akkor egy időre félretettem az egész nyomtatósdit. Na ez közben beszáradt. Lehetett volna új "fejeket" venni, de akkoriban annyiba kerültek, amennyiből a géphez más sokkal égetően fontosabb dolgokat tudtam volna venni (pl plusz RAM, nagyobb HDD, újabb VGA - ugyebár ez volt az az időszak amikor az ember évente gépet kellett, hogy cseréljen, és valami mindig épp kellett a hgépemhez). Plusz szög a koporsójába az volt, hogy Win ME alatt az istenért sem sikerült felismertetni, úgyhogy miután a haveri társaságból senkinek nem kellett, kiraktam a driver CDjével együtt normálisan becsomagolva a ház elé, ingyen elvihetőnek. 2 nap múlva a kukások vitték el, egyedül valaki a driver CD amúgy hibátlan tokját vitte el :O
    Sajnáltam mert amúgy egy hibátlan nyomtató volt, csak a sokba kerülő új fejek és a nem létező szoftvertámogatás miatt számomra értéktelenné, sőt teherré vált :(
    Évekig nem is kellett nyomtató utána, 2007-2008 körül jött az igény megint, hogy kéne, de 2008 végétől volt olyan melóhelyem ahol ki tudtam nyomtatni mindent amit kellett, úgyhogy itthonra nem lett nyomtató, végül 2015-től a PDFek megjelenítésére is képes telefonommal a nyomtatási kérdés teljesen elavulttá vált.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák