Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    Kicsit visszatalálós poszt is. Imádtam a sztorikat , szóval bár nem vagyok szakmabéli nekem is volt rossz élményem. Napi szinten bújom a gépösszerakós topikot +szeretek képben lenni és mellette játszani a gyermekem pedig szereti reklámozni a haverok előtt ezt. Az utóbbi pár évben így összeraktam pár gépet teljesen feltelepítve én is . Persze teljesen ingyen , mert ugye nekem ez a "hobbim" jeligére páran még viccelődtek is , hogy még én jártam jól velük :DDD A legutóbbi gép után szóltam a gyereknek , hogy mindenki el van felejtve . A gyerek barátja a srác és apuka aki nem mellesleg jól menő vállalkozó haver is valamilyen szinten rakatott össze egy 500K-s gépet a gyerekének és miután elvittem beállítottam mindent +a házban a hálózatot is rendbe raktam átnyújtott egy ezrest , hogy köszi :W Mindezt tök komolyan és nem is nagyon értette , hogy miért nem fogadom el ezt a hatalmas összeget.

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák