Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    válasz Pötyi #11823 üzenetére

    Azért a négy és a hét között kisebb a különbség, mint az 5/3 és a 3/5 között :D
    Nem védem a yardokat (de, védem :D ) , de lehet, hogy ebbe én is beleszaladtam volna :D

    Másik imádott postai sztorim: jön az augusztus, és az élő Fallout. Persze, ilyenkorra wish, bangood, minden Falloutos szír-szar berendel. Bangood még istenes, onnan nagyjából egyszerre jönnek a cuccok, de a wish hányadék.
    Legyen hétfő, akkor délután kapok 2-3 értesítőt, hogy "csomagom" (boríték) jött. Kedden hazafelé posta, fél óra sorbanállás, hát a csomag nincs ott. Miért? Mert a kézbesítő a másik postáról indult. Oké. Szerda, hazafelé másik posta, fél óra sorbanállás. Hát a csomag nincs ott, mert közben átvitték az első, területi postára. Anyád. Odacaplatok, ha már útbaesik. Fél óra sorbanállás. Hát átjött, de még nem tudják odaadni, mert nem vételezték be. Jöjjek vissza holnap. Oké. Csütörtökön hazafelé becaplatok, kezemben a 2-3 boríték. Hazaérek, megint vár az értesítő, csomagom érkezett. Pénteken irány a kézbesítő posta. Ja, a csomagom nincs ott, most a másik postára vitték rögtön....
    Talán tavaly vagy előtte volt, amikor az utolsó kelléket az indulás reggelén tudtam átvenni... Asszony sírva röhögött, amikor magamra kaptam a Brotherhood of steel mellvértemet, a hozzá tartozó teljes sisakot, a Falloutra szaggatott 10M rendőrségi gyakorlónadrágot, a hozzá tartozó bakancsot, a taktikai mellényt benne a (üres) airsoftos társakkal, két combtok, fegyverszíj. Erre a régi KGB barna bőrkabát. És elindultam a postára. Járó motorral várt az épület előtt. De megkaptam minden csomagom :DD :DD :DD

    Ne vegyél kutyát! Inkább fogadj örökbe. Tele vannak a menhelyek.

Új hozzászólás Aktív témák