Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NRGyP-

    tag

    Előre mondom, hogy nem a termék sz@rozására írom, csak érdekességképpen leírom amit a közvetlen környezetemben tapasztaltam. Nekem nincs semmilyen konzolom, nem is ismerem őket, úgyhogy nem a terméket akarom minősíteni!

    Két közvetlen kollégám rendelte elő a One-t, múlt héten meg is kapták. Mindkettejük tapasztalta ezt a hangos működést, az egyiket itt bent a cégnél magam is hallottam (nagyon zavaró még így az iroda nyüzsgésében is!).
    Mindketten cserét kértek, szó nélkül ki is cserélték nekik, de az újabb példányok is zajosak voltak!?

    Egyik kollégám visszakérte a pénzt, a másikuk még egyszer cseréltetett egy másik üzletben (ugyan az az üzletlánc persze), és az is ugyan ezt produkálja. Kicsit el van kenődve, gondolkozik, hogy inkább PS4-re cseréli, de a játékok miatt meg maradna emellett. Mondtuk neki, még egy próbát megérne a dolog, de hogy el van szontyolodva a srác, azt megértem...

    Nem tudom, hány példányt érint a dolog, lehet ők ketten ilyen rohadt pechesek, vagy az adott üzletlánc kapott a hibás szériából egy nagy adagot, nem tudom, de azért tényleg elszomorító a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák