Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz Kristof93 #25 üzenetére

    Másnak építettem be. Nekem nincs erre pénzem. De ilyeneket csináltam. 2 hangszóróból 2 irányból szól a hang. Nem fog elölről, hátulról szólni. Nem tudja úgy mozgatni a mágnessel, hogy merről szóljon. 6 hangszórót, 6 analóg jel mozgat, szólaltat meg. 2 füled van, de hallod ha a szúnyog is a fejed előtt zümmög, vagy ha a fejed mögött. Ugyanígy hallod a hang irányát is. 2 hangszóróból mindíg is 2 irányból fogod hallani. Vagy sztereóban, vagy álsztereóban, vagy monoban. ;) Sohasem lesz neked 6 irány. Szoftveresen mahinálja. De nem az igazi. Doboz, térhangod lesz. Mintha egy üres fürdőszobában visszhangzana minden. Az agyad meg a látvány meg azt kombinálja ki, hogy mögötted van a hang, mert látványban nem látod magad előtt a zajforrást. Direkt 6 hangszóró meg abból az irányból szól, ahonnan a hang forrása van. És a nincs külön oda-vissza konvertálgató szoftver, külső hangkártya a fülesben. Így késés sincs a hangban. (Ami millisecundum. Észrevehetetlen. De nincs. Ahogy jelveszteség sem, se torzulás.).
    Na mind1. Befejeztem. Kiszálltam a "vitából". Egy szónak is száz a vége. Ezek a virtális szutykok egy fabatkát se érnek. Se 10, se 20, de még 30k-ért sem érik meg. Az alább linkelt fülesek, miért kerülnek többe? (Azok se érik meg az árukat. De sajnos a minőséget is, meg a brand-et is, meg kell fizetni). Stúdió minőségü füleseket meg már ne keverjük ide. Mert más tészta. Hangfalak is. Videoton-om van. (Nem mintha nem tehetném meg, hogy vegyek 2-300k-es csodákat. De sajnos azok se közelítik meg a Videoton falak hangminőségét, tisztaságát, dinamikáját.
    De ez megint más tészta.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák