Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Zolesz007 #4 üzenetére

    Igen a multitasking elég szar, de nem csak itt a legtöbb mobil OS-en vicc kategória néhány kivétellel persze. Ez sem győzött meg.

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • #01696768

    törölt tag

    válasz Zolesz007 #4 üzenetére

    (#21) Daczy

    Miért tetszik flame-elni?

    Igen, az a vicc, hogy nekem ez a funkció nagyon bejön, és remélem, megy majd tovább a felhasználása. "Szenzoros ingerhiányos" (szép szó az enyhe hiperaktivitásra :DDD ) emberként nem tudok ott ülni és bámulni egy telefon-review-t vagy uncsibb filmet, muszáj közben mást is csinálnom. És pl. ha említ valamit a review, tökjó gyorsan utána is nézni a neten, és így pikk-pakk visszatérhet az ember a videóhoz. De számtalan előnyét fel tudnám még sorolni, főleg, ha továbbviszik a feature-t és nem ragad le itt. Jó lenne megnyitni SMS-t meg emailt egymás mellett, lehetne copy-paste-elni váltás nélkül, stb. Nyilván ehhez akkora kijelző is kell, de mondjuk egy Note-on már el tudom képzelni...

    A reklámok meg olyan semmilyenek. De azt hiszem, ez így jó, a trash talk meg az agresszív marketing mindig az adott termék ellen hergel. :B Teljesen személyes, de míg a (régi) Kindle bemutatója után kitört rajtam a must-have, szegény Steve Jobs szerepléseitől mindig a hideg rázott ki. Valamiért szeretem azt érezni, hogy csak nekem sikerült meghoznom a fantasztikus döntést, és a legjobb készüléket vennem. :U Ezekről a reklámokról pont azt gondoltam, h na, ezután senki nem rohan a boltba, úgyhogy nem lesz mindenkinek ilyen. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák