Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Nem akarok beszólni, de az Ace hardvere olyan szinten őskori, hogy nagyon. Úgy tudod gyorsítani, ha lecseréled egy korrekt vassal rendelkező készülékre. Utána jön majd, hogy "hogy tudtam én eddig ezt használni". Komolyan mondom, én is így voltam. Gyenge vassal nem tudsz mit kezdeni, sajnos.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz hajbel #15 üzenetére

    Az én hibám, válaszként akartam írni.

    Többieknek. Volt már rá példa, igen, de csodát semmi sem fog tenni. Amint az ember fiának/lányának megtetszik az Android, keresni fogja a lehetőséget, hogy hogy legyen jobb, szebb, olyan, amilyenné ő képzeli el. És ekkor kezdődnek a problémák a gyenge telefonoknál. Még egyszer leszögezném, ismerem a témát, volt hasonló hardverrel szerelt telefonom, én is próbálgattam a főzött ROMokat, hogy gyorsabb legyen, többet tudjon, de borzalom volt így visszatekintve. Most egy Grand X IN-t használok, és hogy is fogalmazzak, Trabantból Porsche...és még csak nem is egy méregdrága készülékről beszélünk.

    Tanulság? Hatalmas kompromisszumkészség kell hozzá. Gyalog is eljutsz A pontból B-be, és autóval is. Előbbivel lassan, kényelmetlenül, de olcsón, utóbbival gyorsan, kényelmesen, de drágábban. Durva hasonlat.

    Viszont hogy témánál maradjak. Advancedre és SII-re kijött már a JB? Valamikor olvastam, mikor még telefonokat vadásztam (három hónapja), hogy melyiket érdemes, hogy a két említett készüléknél kimarad az ICS, és rögtön a 4.1 jön.

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák