Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz Yutani #16 üzenetére

    Csinalni kell ra. Van olyan idoszak amikor nem fer be, ezt nem vitatom. 20-30 kozott pl nalam kb semmi ilyen. Utana kezdtem vasarolgatni. Most fog kovetkezni egy igen intenziv idoszak amikor nem ferne bele - elvileg.

    Viszont az a szitu, hogy a fene egye meg de az ido az eszmeletlenul telik. Elkepeszto es felelmetes is valahol. Gyerekkori baratom irta tegnap, hogy a 20 eves osztaly talalkozo lesz valamikor mostanaban. Alltalanos vege ez nekem.

    Node mivel is toltom ki akkor az idom. Nekem ez egyfajta szorakozas. De tudom ha osszeraktam amiket akartam meg megcsinaltam akkor ugyis kevesebb idot igenyelne. Az ember mindig talal valamit maganak. Viszont ha nem csinalom meg mindig ott foglalja a helyet a fejemben valahol melyen :). A fotozas ilyen meg nalam, tobbet kene csavarogni es fotozni pl.

    Tegnap ugy dontottem eloszedem a vasakat, epitek ket testbench-et (annyi fer a polcra) es azokon vegigporgetem a cuccaimat. Nehany direktiva szerint meg epitek par konfigot is.

    Tegnap este alltam neki osszeszedni a cuccokat bontogatni stb, ma visszapakolom a sallangot es csak par cucc lesz elol amivel fel- egy orat is tudok akar foglalkozni amikor kedvem van hozza, de kovetkezetessen.

    Igy ez is halad, nem erzem azt hogy nem foglalkozok azzal mit szeretnek semennyit sem. Azaz jobb nekem. Sok helyet se vesz el igy az eletterbol, vetesforgo lesz. Hosszutavon szerintem meg nyerek is. Tuti ha kiporgetem a neten is kevesbe fogom nezegetni ezeket, hogy huu de jo lenne. Megvolt, megyek tovabb ugye :).

    Amit ki akartam hozni az egeszbol nagyon figyelni kell arra amikor valami idohiannyal magyarazunk. Igen van ilyen idoszak de amikor evek ota nincs valltozas akkor azert ertekeljuk ujra. Mert az ido telik es veges a pufferunk.

    #retrocoelho :D

    Itt tartok most:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák