Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Def26 #16 üzenetére

    szerintem teljesen rendben volt ez még úgy 2004 környékéig, amikor is nagyon elkezdtek terjedni a szélessávú netkapcsolatok. onnantól semmi értelme nem volt. pláne nem egy annyira gyorsan rohanó területen, mint a PC ipar, ahol bármi megtörténte után szinte csak másodpercek telnek el a hír megjelenéséig.

    a hírek mellett pedig már a cikkek sem érdekelnek, mert egyrészt rengeteget romlott a minősége a cikkeknek, másrészt mindannyian láttuk / látjuk, hogy mennyire részrehajló 1-1 cikk, hogy a nagy neveket soha nem húzzák le (lásd: Duke Nukem Forever vagy Dragon Age II), hogy szinte nem kap 7 pontnál kevesebbet.

    azért meg minek vegyek újságot, hogy játéktesztnek álcázott, fizetett hirdetéseket olvassak?

    akkor már inkább megnézek 1-2 videótesztet YouTubeon, beleolvasok a PH!-s topikjába, elolvasok néhány különböző tesztet és képben vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Lenry

    félisten

    válasz cskamacska #21 üzenetére

    és (#19) bullseye

    egyetlen szóval nem utaltam arra, hogy ez kizárólag Magyarországon van így, és arra sem, hogy Magyarországon kizárólag így van.

    a véleményemet meg arra alapozom, hogy 5 éven keresztül egyetlen hónapot sem hagytam ki játékújság-vásárlás terén, meg arra, hogy lakótársam ma is megveszi őket, így cca 10 éve folyamatosan olvasom őket.

    és hogy hol az alternatíva?
    mindenhol. nem egy-két újságnak kell hinni, hanem minden esetben másiknak. olvass el 3 cikket 3 különböző helyről, nézz meg még néhány gameplay videót és alakítsd ki a saját véleményed! ne az legyen a jó, amire a kedvenc újságod azt mondja, hanem az, ami neked tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák