Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    nem baj hagyuk meg az orovsokat egy kicsit a piedesztan oruljunk hogy szerencsesek lehetunk hogy meg rank neznek agyun meg par evet ennek a hozzaalasnak:- ((( /termeszetesn tisztelt a kivetlenek/

    udv

    neduddki

    p.s. a lumbalis porckorongservem 2 honap szenvedesere meg ratett 3 honapot mert szerinte ez nem az majd ct utan akkor jovoheten mucsuk szerencsere nemengedtem es ennek mar lassan 10 eve de amikro a nyakamrol es a zsibbado gorcsolo kezmrol beszeltem akkor hujje vagy me az bisztos nem az az is megvan ma 16 eve de mar feladtam hogy arrol egyszer ct-mr lesz... /vegul si ma muxik, mestreim megsinaltak, ahogy a derakam is:- )))/

    masvalakivel: 6 ev kezles utan kiszul hogy szarul kezeltek vkit aminek meg is van az erdmenye, mi a helyzetet feltaro orvos reakcioja: fololeges felhantoprgatni a paciesn ugy sem lesz jobban:- ((( /nem em nem vegyuk aaaaaaaaaaa dehogy:- ((( pedig az elso orsoscsoport is orszagos hiru volt, de leglabb szetzavartak oket, aszem megerdemeltek, csak azok a szerencsetlenek nem akik mehettek a vilagba:- (((/

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák