Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Tikakukac #10 üzenetére

    Nem azért terjed lassan.
    Ha figyelmesen elolvasod ezt az ő érvrendszerére hoztam fel a szinkronitás miatt...
    Avagy: ha azt gondolja, hogy ezért hagyják le a portokat akkor gondolhatnánk a másikat is.

    Fentebb meg azzal nyitok, hogy abban igaza van: megférne egymás mellett. Miért ne lehetne Type-C mellett hdmi IS. Főleg jack...

    Ettől függetlenül egyébként nyilván van ilyen hatás is mert a világ (se a userek se a cégek) nem logikusan gondolkodnak ilyen esetekben. Sokszor világnézeti/istehit kérdés és k*va jack csati is a mobilon... amit én - meg ezek szerit te sem - tudunk megérteni, de ettől még ilyen is van. :(

    Ha félreérthetően fogalmaztam akkor a lényeg két nagyon egyszerű pontban:
    1. Azt nem bírom megérteni, hogy 1db szabványos kábellel való dokkolhatóság miért fáj egyeseknek és hogy a f*szba lehet rá negatívumként tekinteni? Ha van a cuccon más, szabadon használható port is.
    2. Ha meg nincs és azt feltételezzük, hogy az egy szál, szabványos dokkoló port miatt tűnt el a maradék csati - ami szerintem hülyeség - akkor miért ne feltételezzük, hogy fordítva is működik. Még rég eljött volna az egykábeles kánaán ha nem ragaszkodunk 22 csatihoz/kábelhez.
    Logikai kör bezárva.
    (A többi már csak sallang volt, hogy sokan lant meg vezetékes egeret, billt se láttak 6-8 éve... mi nem ilyenek vagyunk, ebben meg szerintem végképp nincs ellentét köztünk.)

    szerk: Ugyanitt szokott előjönni, hogy ha HDMI van rajta miért nincs VGA is. Lehetőleg tripla, mert a gyárba" úgy produktív. Szerintem érthető azért a két nézőpont közötti egészséges átmenet ami nem erőltetett a másik véglet felől sem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák