Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #35193216

    törölt tag

    válasz nubreed #40 üzenetére

    Az AMD-nek két lehetősége volt, vagy csodát tesz a CPU piacon, durván lemaradva, sokkal kisebb fejlesztési költségvetéssel, vagy inkább elindul az APU fejlesztés felé. Utóbbit választotta. Az előbbire meg kétlem, hogy képesek lettek volna. Szóval rohadtul nem az iránnyal van a gond.

  • do3om

    addikt

    válasz nubreed #40 üzenetére

    Sajnos ezekre az ígéretekre Abu85 is igen rátesz itt az oldalon. Kicsit védeni próbálja az AMD fejlesztéseit de pont fordítva működik ha nem vette még észre.
    Berak valami nagy durranás cikket hogy na most aztán felfedezte az AMD a számítógép szent grálját, mindenki várja, ő meg erősködik hogy ez nagyon jó lesz, aztán amikor kijön, jön a nagy meglepetés hogy nem egészen úgy van ahogy az be lett harangozva. Ezt pedig már rengetegszer eljátszotta minden új porcinál, szoftvernél.

    Ideje volna ezen változtatni, most megint várjátok a zen-t hogy az majd odabasz, de minek erősködnek itt páran nem értem. Ugyan annyival lesz jobb mint amik eddig is kijöttek, hozza majd a 10 jó esetben 15% fejlődést és ennyi (de lehet sokat írtam) Feljöhet majd a jelenlegi középkategóriás intelek szintjére (addigra már újabbak lesznek abból is). El kéne már felejteni a csodákat mert AMD-ben folyton csak ezzel jönnek itt ez nem segít hanem csak ront mindenen. Kezdve a mente féle baromságoktól, amit semmi nem használ normálisan, és ne soroljatok fel hülyeségeket mert amikkel én is meg nagyrészt itt más nyomul azok NV logóval indulnak, es ennek megfelelően futnak is AMD-n sajnos.
    Jön a Mante 2, már most akkora elvárásokat kezdenek feltüzelni vele hogy élőrre borítékolható a bukás mint a mostaninál, mert nem látom hogy annyira jó lenne rá programozni vagy a fejlesztőkkel is közölni kéne mivel a kutyát sem érdekli. Nehogy a szaros BF4-esl kezdjetek példázni, mert ez az egyetlen jobban ismert játék amiben van és ezzel vége a sornak.

    Szóval szerintem jó az amd csak az itteni fanok basszák el az azzal hogy cikkekben, fórumban annyira felmagasztalják minden fejlesztésüket hogy ezzel megnövelik az elvárásokat. A számítógépbe nyers erő kel, azt tudják kihasználni ennyi az egész elmehetnek a csoda találmányokkal a picsába. Ez persze nem jó mert nagyon rossz de ez van, ezen a kis AMD magában nem tud változtatni csak a kicsik közt azt meg mi nem fogjuk megérezni.
    Főleg átlag számítógép használó szemszögéből írtam ezeket, de ugye irodában üzleti szférában csak jelentősen rosszabb a helyzete, ott esélye sincs.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák