Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Hedgehanter #24 üzenetére

    mármint mire gondolsz?
    hogy egy pozi a teljes tőkére vetítve mekkora? ~10%-ot szoktam felvenni.
    ha egy részvény az elképzelésem szerint indul el és ezt a forgalom is megerősíti, akkor 5% emelkedés után veszek még 10%-ot, de ilyen eddig csak kétszer volt (daytradeben lehetett volna több is, de ott nem is jutott az eszembe, nagy a kockázat és gyorsan történnek az események :D).

    a benntragadt/bukó pozim még mindig megvan, ez gyengítette a heti eredményemet, de továbbra is nagyon jó hogy megvan abból a szempontból, hogy emlékeztet a balf@szságomra. :D nem is adom el még egy darabig.

    szal az utoljára felhozott, a nyerő pozi zárásokkal kapcsolatos problémámra asszem megtaláltam a megoldást, persze nem tökéletes, de nem is létezik tökéletes megoldás.
    ahogy belépésnél képtelenség eltalálni az alját vminek, úgy kilépésnél képtelenség eltalálni a tetejét. de azért próbálok vmi olyat kiötleni, amivel nem stoppolódok ki túl hamar (mint az utóbbi időben, a héten is volt ilyen az ILMN-nel, amitől majd felrobbantam), de nem is vesztek sokat a csúcshoz képest.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák