Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz ricsip #1 üzenetére

    ráadásul ezeknek a felfele irányuló " atmos" hangszóróknak semmi értelme az ég világon. Még az amúgy szögbe állított pattanónak sem, de ez teljesen függőlegesen dobja fel a hangot, kb szarnak egy pofon.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gurus #5 üzenetére

    Most adtam el, 1 hónapja, itt a hírdetés. [link]
    Belépő szintű a Dali kínálatában, de újan boltból közel 800 ezer forint.
    Most Monitor Audio Bronze szettet rakok össze, egy Denon 2500H erősítő lett mellé. Én az Atmossal nagyon meg voltam elégedve ,de dedikált mennyezeti hangszórókkal. A hirdetésben látott ,atmoshoz direkt döntött 100 W teljesítményű Dalik Alteco-k-k az 1 méteres front tetején sem igazán voltak képesek hangpattanást létrehozni, amíg konkrétan nem szereltem őket fel a plafonra, pedig akusztikailag nem lett volna akadálya a mutatványnak, ráadásul szemben kanapén ülünk , szóval ideális minden. Onnantól lett értelme az atmos hangzásnak, hogy felkerültek a plafonra illetve szemben a mennyezet alá.
    A JBL bar 9.1 amúgy az egyik legjobb soundbar amit tapasztaltam, nekem 5.1 volt rövid ideig, levehető hátsó szettel, az is nagyon jól szólt, 9.1 pedig Harmanos bemutató teremben volt Fehérváron.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gurus #8 üzenetére

    -

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz gurus #8 üzenetére

    Felét nekem címezted.,de az elöbb telefonról nem volt kedvem szerkezgetni.
    Nem csalódtam, miután megfelelően kiépítettem ezt írtam le pont. Ajánlom hallgass meg te is egy igazi atmos kiépítést, mert gyanítom még nem tetted.
    Amúgy feljebb léptem,a Monitor Audio Bronz szériája egy kategóriával feljebb helyezkedik el, mint a Dalinak a Spektor kategóriája.
    A Dali Alteco atmos hangszóró , erre van kiépítve .
    A pattanós Atmos egy hülyeség, ott olyan csillag együtt állások kellenek és a sweetpoint-ba kell ülnöd, hogy egyáltalán érezz valamit egy normálisan beállított ( érts megfelelő magasságban , lévő, szögben megdöntött hangszóró ami pont rád gellerezné a hangot) atmosból
    . Az Igazi atmos magassági sugárzókkal van kiépítve és nagyon közvetlen mivel felülről szól az oda kikevert hang.... Magyarországon nem sok jó mozihangzás létezik ahogy szakértőktől olvastam a házimozi topikban, de az biztos, hogy a JBL 9.1 nagyon messze van egy igazi 9.1 mozi szettől, Ettől függetlenül a maga kategóriájában szerintem jól szól.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák