Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52931072

    törölt tag

    válasz Tetsuo #36 üzenetére

    A libsi kifejezést egy olyan csoportra használod lekicsinylően aminek ezek szerint te nem vagy tagja. Akkor ezek szerint te nem tartod magad szabadelvűnek, szabad gondolkodásúnak és nem tartasz igényt szabadságra? Emlékeztetlek, hogy lassan tíz éve az antilibsik, antikomcsik kormányoznak. Úgy látod, hogy változott valami? Úgy értem jó irányba.
    Amúgy a hozzászólásoddal egyetértettem amíg bele nem szúrtad ezt a demagóg hülyeséget.
    Volt egy vaterás majom aki levett engem és még másokat is szerencsére nem sokkal. Az egyik károsult összeszedte a többieket és csoportos feljelentést tettünk. Kétszáz rendbeli üggyel már nem sétált el a kedves elkövető. Persze kártérítésért kár lett volna perelni, akinek annyi esze van, hogy saját neve alatt garázdálkodik a vaterán, az ne is maradjon szabadlábon szerintem.

  • Hellwhatever

    aktív tag

    válasz Tetsuo #36 üzenetére

    Nekem az egész procedúra kb. 20 percembe került amikor megtettem a feljelentést, onnantól kezdve az égvilágon semmit nem kell csinálnom. Néhány havonta jött egy levél hogy éppen hol tart az ügy és ennyi.

    #9: Maradéktalanul valószínűleg nem. Az én esetemben az igazságérzetemnek éppen elég volt az a 1.5 év letöltendő amit kapott. Itt most arról van (volt) szó hogy minél többen jelentik annál nagyobb az esélye annak hogy megüti a bokáját az elkövető és ennek a fordítottja is igaz: Ha mindenki szarik bele hogy jelentse mert úgyse lesz belőle semmi akkor valóban nem is lesz belőle semmi és megy tovább a móka zavartalanul.

    #10: Jogos amit mondasz és alapvetően a felvetéssel hogy nincs ingyen ebéd egyet is értek. Viszont ebben az esetben a példa sántít abból a szempontból hogy nem ismerjük a teljes szituációt: Mi van akkor ha 75k-ért árulták a 90k-s portékát? Mindjárt nem is olyan hihetetlen a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák