Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz antikomcsi #14 üzenetére

    Mert ez egy retró ház 6 évvel ezelőttről, ahogy a képaláírás mutatja. :) És igen, ez akkor is egy gagyimárka volt, most is az lesz, pont azért mert a Lian Li nem akarja égetni ezzel saját magát. Mint a Pick műveknek a Karát szalámi. Tipikus "neménvótam"... :D

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz antikomcsi #18 üzenetére

    Sajnos ezzel a többi konkurrencia is így van, csak legtöbbször még afeletti ársávban se. Itt van pl. a CM. A "25th anniversary edition" lassan azt jelenti hogy ennyi éve képtelenek megújulni. Mióta is csúcstermékük már a Cosmos? Jó, van belőle 2 meg 700P, de ezek ugyanazok, csak pár apróság meg a neve más. Az Enermaxot sztem már nem is jegyzik, volt egy kezdő szériájuk, azóta sincs más. Illetve most láttam náluk 3 új házat, de azzal is maradtak a lengyelpiacos bóvli dizájnnál. Pedig tápban nem ezt a szintet képviselték. Aztán ott a Chieftec, a weblapjuk és a kínálatuk 1996-ot tükrözi. Antec? Ha valakinek van sok ideje, mindegyik házáról kiderítheti honnan lopta és matricázta át. Eredetiség 0, ezzel így már gyártóként se lehet emlegetni. Az NZXT azóta se akar leszakadni a gémer Alien vonalról, a Phanteks valóban próbálkozik, és van 1-2 kunyhója, ami megüti a szintet, de náluk is bejön a Lian Li-s "miért kellett ezzel elbaszni?". Ja, az In Wint kihagytam, az elmúlt években szépen feltört a codegenes gagyiból a topba, bár az árazása miatt nemtom többet adnak-e el, mint a Ferrari autóból. És ugye azok se használhatóságra készültek, hanem dísznek valami rózsadombi nappaliba.

    Már ott tartok, hogy ha lenne hozzá türelmem, legyártatnám magamnak amilyet én szeretnék, lehet hogy egy csúcskategóriás ház árából (100-140k) ki is jönne kézművesbe, de nyilván nem lenne türelmem hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák