Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Racze

    tag

    Hali!

    Nem egyedi eset, annyit mondhatok. Én is nemrég voltam hasonló helyzetben, és halvány lila fingom se volt, h mit csináljak. Ugyanez a szitu, netes ismerkedés, intenzív beszélgetések, halovány célozgatások, miegymás, annyi különbséggel, hogy a tali (randi?) meg is történt (a lényeg, amit már én is megtanultam, h !!nem szabad sokáig várni!! az első talival, első randin úgyis sokminden kiderül, és a csajok nem szeretik a lassú pasikat).

    Ebbe a "kötődés" dologba én is beleestem, de nem tudom hogy nevezzem igazán, lényeg h nagyon egy hullámhosszon voltunk, és nekem több volt ő, mint egyszerűen szimpatikus. A "randin" persze kibeszéltünk mindent, és rá kellett jönnöm, h ő nem olyan embert lát bennem, mint amilyenben reménykedtem. De sebaj, ez azért egy nagyszerű BARÁTSÁG. Ebből én nem csinálok problémát, van rengeteg időm ;).

    Nem akarlak elkeseríteni, meg nem is azért írok, mintha olyan nagy bölcs lennék, de szerintem, ha ennyi idő alatt nem tudtatok összehozni egy randit, mert mindig lemondja, akkor lehet nem is igazán akar tőled semmit (de ez csak az én véleményem). Ha úgy érzed, h ő is hasonlóképp érdeklődik irántad, akkor ez nem normális dolog.

    Elfelejteni?! Szerintem nem lesz az olyan sok idő, és nehéz sem, főleg h még nem is találkoztatok személyesen (mindenesetre én rákérdeznék, h akar-e egyátalán találkozni veled, mert olyan ember nincs, aki sose ér rá). A lényeg az, h lekösd a figyelmed, fuss össze a haverokkal, járj el szórakozni, és igen, a másik lány nem rossz gondolat :). Hát kb ennyit tudok mondani, javítson ki valaki, ha tévedek.

    -- hát ezzel a szöveggel elvacakoltam egy ideig, remélem értelme is van :) --

    ****

Új hozzászólás Aktív témák