Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samfishR

    senior tag

    Szerintem úgy elég lapos lenne egy találkozó a haverokkal/rokonokkal, ha nem innánk/ennénk közben. Meghát a vendégeket illik kiszolgálni. Én speciel imádok enni, itthon, pizzériákban, strandon, vendégségben egyaránt. Félreértés ne essék, nem enni megyek vendégségbe, de nem szoktam otthagyni amit kiszedek/elém tesznek. Másrészt sztem egyáltalán nem evésközpontú a mai világ, inkább a profit, a pénz az amit sok ember minden más elé helyez. Az evés az általad említett helyeken sem feltétlen áll a központban, csupán egy része az adott eseménynek. Esküvőnél pl nem csak a kajálás a fontos, az a lagzi egy része, ami megint csak egy része az esküvőnek.
    A reggeli, tízórai, ebéd, vacsi meg létfontosságú, a helyes táplálkozás meg az egészséges életmód része. Itt arra gondolok, hogy ha minden nap csak megállnék a mekinél azt' begyűrnék 2 hambit meg egy csipszet, nem hiszem h egészséges maradnék. Szóval szerintem az, hogy az ember rendszeresen, és főleg rendes kaját egyen, elengedhetetlen. :R

    Kicsit lehet h elkanyarodtam a témától, de sebaj :)

Új hozzászólás Aktív témák