Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz AxBattler #34 üzenetére

    Több tényező miatt hanyagolom az előfizukat, ezek;

    Egyedül élek, csak magamra számíthatok,
    Itt ez a korona-balhé, kitörése óta kézifék az első ok miatt,
    Nem olcsó a lakhatás, melyet további számlák fejelnek meg,
    Záros határidőn belül inkább a magam lakását szeretném fizetni,
    A különböző streaming szolgáltatók portfoliójából válogatni kéne, azaz egyszerre többet kéne előfizetnem a szélesebb választék miatt,
    Az előzmény-folytatás-franchise háromszögből maximálisan elegem van, ezért a filmezés, mint hobbi értéke devalválódott,
    A filmezésből, mint szórakozásból általánosan hiányolom az interakciót, nem top prio,
    Jobban szeretek kockulni, mert arra van némi ráhatásom. Nem sajnálom a jó címekre a mannát mindent eredetiben töltök le.

    A Nyugat nem Kánaán, inkább lehetőség magasabb igényű fogyasztáshoz/megtakarításhoz. Egy gyári melós itt is vakarja a kókuszt, hogy mi legyen az asztalon. Nem kitántorogtam, hanem meghívtak, és erre a mai napig büszke vagyok.

    Tyúkper és körülményei: hazamentem egy lagzis hétvégére, és benéztem a virágboltba. Ott megtetszett a John Wick 3, leszedtem. Visszajövetkor bekapcsoltam a laptopomat, a uTorrent automatikus indítással seedelt német IP-ről, egy múlva levél a német jogi képviselettől (csoportos per, kb ötven seederrel). Elmakogtam a bánatomat egy ügyvédnek, szánom-bánom levél, tételcsökkentés. A decemberi hazalátogatás előtti reptéri pufferidőben John Wick 3 megnéz, az immár tulajdonomban levő film kapott egy Shift+f8-at.

    Tanulság: ne b@szakodjatok John Wick-el :DDD :DDD :DDD

    U.i.: akkor volt meg az első jelentősebb megtakarításom, a tízéves i7-esemet akartam belőle kikozmetikázni. John Wick szépen elvitte a felét, kompromisszum lett belőle.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák