Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz t72killer #13 üzenetére

    Ördögi kör, mert ha nincs, aki vegye a 4K tévét, nem fognak sugározni, hisz nincs mire. Más kérdés, hogy pusztán a tévéadás minősége miatt itthon a katódsugárcsöves tévét sincs értelme lecserélni, aki ma Magyarországon tévét vesz, az vagy azért veszi, hogy legyen lapos tévéje, vagy azért, hogy más forrásból nézzen tartalmakat rajta. Ez utóbbi ma Magyarországon jellemzően torrent bdrip, aztán a különböző HD+ mkv-k, az "igényesebbjének" meg camrip. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Cypresss #22 üzenetére

    Amilyenek a lakók... jobb helyeken ez nem így megy, hogy csak azzal nem basznak ki velem, ami ellen kaszával, kapával az utcára vonulok a napi 8 óra adóelőteremtés után.

    A választásokkal szkeptikus vagyok. Az a baj, hogy borítékolhatóan alacsony lesz a részvétel, a fanatizált kormánypártiak elmennek, a többi nem, mondván, nincs mire szavazni. Ez amúgy igaz is, az ellenzék marakodik, meg szalonképtelen, egyiknek sem szívesen adnám az országot a kezébe, hiába venném ki a jelenlegiekéből. Az sem megoldás, ha mégis eljönnek sokan a kormány ellen szavazni, és neadjisten a kis pártok koalícióban alkothatnak valamit, mert már ellenzékiként sem tudnak egyet érteni, hát még mi lenne abból, hogy akkor kié is a hatalom. És abban sem vagyok biztos, hogy ott nem lennének még Habony Árpádok, gázszerelők. Meg az olyan szalonképtelen gyökerek és/vagy rosszarcú gengszterek, mint a Semjén, a Rogán, a Németh, a Balogh, a Lázár, a Pintér.

    Merőben új szereplőkre van szükség. Az a baj, hogy jelenleg a bal- és jobboldal is ugyanazokból áll, a felmenők még az átkost szolgálták, ők is belenevelődtek ebbe a rendszerbe, és ezt adják tovább. Mondhatni a Jobbik volt a külsős, de ők meg nem tudják eldönteni, hogy nácik vagy nem nácik.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák