Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72688384

    törölt tag

    válasz Chaser #58 üzenetére

    hát valóban nem.
    elmondtam h én csakis a magyar piacról beszéltem, és de.. simán megtudnák csinálni hogy feltételekhez kötik a vásárlást illetve várólistát vezetnek az elővásárlásoknál ahogy ezt sok külföldi shop meg is tette és körbe is táncolták őket ezért nyilvánosan.
    a bányászok ugyanúgy megtudnák oldani a beszerzéseiket csak lassabban és nehezebben ami esélyt adna másoknak is h behúzzanak 1-1 kártyát. ugyanis aki gémel rajta annak nem 20db fog kelleni hanem 1.
    ha ezek után sem érted h miért lenne ez a módszer jobb a SEMMINÉL akkor számodra nincs remény.

    a crypto pedig a jövő akármennyire is próbálod tagadni. a kriptók versenyéből az ethereum és a monero fog kiemelkedni, az első azért mert teljesen kilehet vele iktatni az ügyvédeket a különböző szerződéskötéseknél, az utóbbi pedig azért mert anonimabb mint a készpénz.
    szánalmasnak tartom a sok ájvékolót aki még mindig arról hőbörög h játékpénz meg nincs értéke meg nincs fedezete ésatöbbi. ja annyira játékpénz h már paypal, mastercard, tesla stb is elkezdtek ráállni.
    a környezetet ennél sokkal jobban hazavágja ezer más dolog és a kormányzatok azokat ugyanúgy pont leszarják és amúgy teljesen mindegy is mivel csak saját magát szopatja az emberiség ezzel, a föld ugyanúgy itt lesz évmilliók múlva is és ugyanúgy virágzani fog az élet, max emberek nélkül.
    mellesleg nekem nem kellett 20db 3070 ahhoz h meg hatszorozzam a btc vagyonomat, sőt egy másodpercet sem bányásztam soha.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák