Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72688384

    törölt tag

    válasz Chaser #50 üzenetére

    nem érted amiről beszélek. ha egy webshop vagy akkor mit tudsz tenni azzal hogy a gyárból tolják át a bányába? semmit.
    de azzal hogy személyinként 2 kártyára korlátozod a készletet azzal segitesz a nem bányász vásárlóknak és UGYANÚGY elfog fogyni az összes kártyád a boltból szó nélkül és ezzel még arcot is mentesz és népszerübb leszel a többi webshoppal ellenben ahol leszarják a usereket ami ahhoz vezet hogy más termékeket is inkább tőled fognak vásárolni. marketing 101.

    az elején én is betudtam volna húzni egy 3080-at 300 körül ha nvidiát akartam volna, sőt akár még el is tudnám most passzolni drágábban de nem vagyok patkány igy nem tettem.

    egyébként meg ezek pont olyan témák ahol a kormányoknak kéne beavatkozni a dologba és szimplán megtiltani a gyártóknak h a bányászoknak adják gyárból közvetlenül. nyilván lenne háborgás de úgyis beadnák a derekukat mert nincs más választásuk. ráadásul érdekük is lenne mert egyre több az áramszünet a bányászfarmok miatt szerte a világban.

Új hozzászólás Aktív témák