Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz erdoke #37 üzenetére

    Ez 2 program. Böngészés (IE) alapvetően van, kell az Office és az Adobe Acrobat.
    A laptoppal kapcsolatos problémáid elég egyediek, évek óta használok többmonitoros rendszereket, egyikkel sem volt soha semmi probléma, sőt, külső vinyóm is van 2006 óta - ráadásul ugyanaz. Sosem volt még olyan, hogy ne ismerte volna fel valami: laptop/asztali gép/TV. A fedéllecsukás letiltásáról meg még Te is beismered, hogy nem a Microsoft tehet.

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz erdoke #37 üzenetére

    Hát, ez egy rém gyenge indoklás volt.
    Arról nem is beszélve, hogy ezer dolgot kell telepíteni, hogy alap dolgokat meg tudj csinálni, pl. böngészés, PDF, Office doksik megnézése. Teljesen 20. század fíling.
    Ezerből 2-3 dolgot soroltál fel. Amit simán megtehet az eszköz gyártója is neked, akár Android, akár Win8 kerül rá. A böngészés alapból hülyeség. Az androidos rendszereken pedig szinte mindig van pdf és office nézegető.

    Lassan minden topikot teleszemetelsz ostoba almás összehasonlításokkal, meg van egy olyan érzésem megállapításokkal. Nekem meg van egy olyan érzésem, hogy ha a tablet egyáltalán túléli a hype lecsengését, ott is letarol mindent az Android.

    amin smooth a Real Racing 2 HD vagy az Infinity Blade 2. Kettőnk közül én vagyok a programozó, de le tudom írni, hogy gördülékenyen fut. Ne akarj kockának tűnni, ha csak simán kütyüb.zi vagy.

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

  • SShadow

    aktív tag

    válasz erdoke #37 üzenetére

    Én öt éve lassan csak laptopot használok volt már fönt xp, linux, win7 de egyikkel sem volt különösebb problémám azok közül amit említettél (pedig van pl 2hdd-m és egy tucat pendrive amit használok hogy csak az egyik álltalad kifogásolt dolgot említsem)

    A gpuról csak annyit én nem vagyok programozó csak laikus szemmel nézem de ha felmész pl a notebookcheck oldalára és megnézed hova rangsorolja az sgx543mp4 et és hova a c-50be lévő 6250et akkor látod hogy melyik mennyivel erősebb.

    Szerk: bocs de itt valahol azt írták hogy az ion2 szintjét hozza akkor inkább a c-60ban lévő gpuval kellene összehasonlítani ami még nagyobb különbséget jelent plusz a feature-ok amiket az amd kártya helyből tud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák