Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz dabadab #16 üzenetére

    A hordozhatóság szempontjából mindenképpen. Nem mindegy, hogy alapvetően egy laptoptáskát kell hurcolni, és abba pakolhatsz még mást is, vagy pedig egy akármilyen táskába belesuvasztod a gépet két papír közé.

    Bár, az is igaz, hogy a fentiek is bizonyos határig értelmesek, utána max. "state of the art" alapon van értelme a vékonyításnak. (Ugyanúgy, ahogy a telefon kijelzők felbontásának is, nincs sok értelme 340-350 ppi fölé növelni, mert egyszerűen nem látható a különbség, mégis megteszik)

    Szerintem nem véletlenül nem közöltek akkuval és működési idővel kapcsolatos adatokat. Ilyen teljesítményt leadni ekkora felbontású kijelzővel, ilyen vékony méretben? Ehhez kell(ene) akkuteljesítmény rendesen, de ebbe a méretbe nem hiszem, hogy beleférne...

    (#19) nemdan: Én semmi értelmét nem látom ezeknek...szerintem ugyan mindegy, hogy 1 cm vagy 2,5 cm vastag egy noti...

    Ez már pont a nagyon nem mindegy méretkülönbség, ha minden nap cígölöd magaddal a gépet mindenhova. Ha csak alkalmanként viszed el otthonról, akkor igazad van.

Új hozzászólás Aktív témák