• PoviSebi és DeathAdder értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    PoviSebi pozitív értékelést adott DeathAdder számára:

    Megvette a terméket.

    DeathAdder negatív értékelést adott PoviSebi számára:

    Ez a hirdetés egykor egy 400 wattos tápegység volt, mielőtt az eladó mindent kiszerkesztett volna belőle, és törölte, hogy nyoma se látszódjon.
    Történt ugyanis, hogy egy tök halott tápegységet adott el, amire még jóhiszeműen fel is ajánlottam, hogy hajlandó vagyok visszavinni amennyiben visszafizeti a vételárát. Választ azóta sem kaptam, így ha nem is nagy összeggel, de anyagilag megkárosított.
    Amikor értékelni akartam, mindezek tudatában elutasította az értékelési kezdeményezésemet, így moderátorhoz kellett fordulnom. Egy másik hirdetésével kapcsolatban is volt egy kis fennakadás, és az végül nem is jött össze. Óvatosan vele!

Hirdetés

Aktív témák

  • PoviSebi

    újonc

    Ezt 2 évre rá írom, de tisztán emlékszem, garanciát nem vállaltam rá, tesztelve volt akkor még nem volt vele baj, kint meg tél volt és - fokok. A másik meg hogy nem kiszerkesztettem csak töröltem szimplán csak ez gondolom egy akkor 16 éves srác profiljának a lerontásán így jobban hangzott. 1700Ft ról volt szó, a panasz meg hogy: "másik hirdetés meg össze se jött" mert konkrétan annyira leakartad alkudni hogy inkább eladtam egy másik vásárlónak és annyit írtam neked hogy elkelt. Szóval egy kicsit máshogy adtad el a sztorit amire viszont biztosan emlékszem és akkor is mondtam, itthon teszteltem, de garit nem vállaltam rá mert olyan szinten kis tételről volt szó.

  • DeathAdder

    veterán

    válasz PoviSebi #1 üzenetére

    Mekkora hazugság :D " konkrétan annyira leakartad alkudni hogy inkább eladtam egy másik vásárlónak és annyit írtam neked hogy elkelt".

    Ember, még mindig megvannak a privát üzenetek, TE írtad hogy táppal együtt 6500-ért odaadod én meg mondtam hogy oké megyek érte, majd 2 órával a megbeszélt találka előtt azt hazudtad színlelve hogy ki vagy rajta akadva nagy bocsánatkérések közepette, hogy a nagybátyád gépe és ő úgy döntött hogy mégsem adja el. Most meg azt írod hogy inkább eladtad másnak. Szóval akkor melyik az igaz, mert az egyik biztos hogy hazugság.
    A tápra nem is vártam garanciát, de tök halott volt amikor ideadtad, tehát ott is hazudtál.

    Azért megnyugtató hogy azóta már törölve lett a profilod, remélem nem garázdálkodsz más nicknéven.

Aktív témák