Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    Apple árazása kezd kicsit fura lenni szerintem,bár úgy ez mindenre igaz számítástechnikába elmúlt 6-8 évben iszonyatosan elkezdtek emelkedni az árak akár VGA akár CPU téren szóval annyira nem csodálkozom az Apple árakon se legolcsóbb S2 Watch 370dollár legolcsóbb iP7 650dollár legolcsóbb MacbookPro 1500dollár ha úgy vesszük nem kiugró árazás. Telefonba kiegészítőbe mindig apple párti voltam asztali és hordozható gépekben még nem de úgy érzem nem ez lesz amivel elkezdem nekem az USB és SD kártya olvasó napi szinten használt kellék legalább 2-3x szóval nem akarom az életemet ilyen usbC-vel összeköthető kártya olvasóval tölteni, na meg nem is értem a mac vásárlók kb 90% azért vesz ilyet mert stílus letisztultság stb ehhez, hogy passzol a millió egy átalakító kábel meg kártya olvasó stb?! Ugyan ez iphone7-nél hogy fülhallgató+átalakító... ez minden csak nem letisztult.

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák