Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Cifu #23 üzenetére

    Nem a DRM-et emeltem ki, hanem azt, hogy Steam játékot nem tudsz Steam kliens nélkül futtatni, ergo az egy megkerülhetetlen tényező - amire te magad hívtad fel a figyelmet korábban, hogy neked nyűg már +1 kliens is - a gog.com-os játékokhoz viszont nem kell a kliens. Le tudod tölteni a telepítéshez szükséges file-okat a játék adatlapjáról is a böngészőből. És ezért mondom, hogy én még egy lépéssel korábban vagyok - hogy engem a kötelező kliens használat borít ki, nem pedig az, hogy hány darab kliens van a gépemen, mert onnantól, hogy az első cég (Valve) kötelezővé tette azt, már nem számít, hogy utána hány másik jön ugyanezzel - ellenben a gog-ról csak letöltöm amit megvásároltam, nem pedig használom, amit hosszú távra kibéreltem

    Szóval a gog.com nagyon nem ugyanaz a témakör, mint a többi store.

    (#24) Cifu: ez jó, hogy így részletezve van általad, mert ezt nem tudtam. De a kérdés még mindig az, hogy miért nem lép a Valve és minden más PC-s piaci szereplő (habár a Uplay, Origin ha jól tudom csak saját terméket terjeszt) és viszik le ők is 20% alá? Nem érné meg nekik?

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák